Міжнародний конкурс «Перлини мистецтва»

19-20 листопада 2016 року в місті Києві проходив V Міжнародний фестиваль-конкурс «Перлини мистецтва», який проводився за підтримки Міністерства культури України, Міністерства освіти та науки України.

Яскраво, цікаво та професійно представила на конкурсі наш ЦЕВ «Гармонія» новостворена майстерня «Театр української народної пісні». Журі високо оцінило роботу колективу, віддавши першу премію в номінації «народний вокальний ансамбль». У свою чергу, викладачу Ганні Петренко та концертмейстеру Костянтину Мілевському, які професійно підготували молодих виконавців до конкурсного виступу, вручили подяки від журі конкурсу.

Юні митці зразкової майстерні «Креативне рукоділля» та  «Живопис. Малюнок. Скульптура» також стали лауреатами в номінації «Образотворче мистецтво» (третя вікова категорія): Леонтьєва Маріялауреат І премії та Тарелкіна МаріяІІ премії. Юних лауреатів до конкурсу підготували викладачі: Мороз Тетяна Іванівна та Саєнко Інна Олександрівна.

Журі також відзначило роботу колективу «Браво» (художній керівник – Тетяна Віноградова), нагородивши їх дипломами учасників в номінації «Естрадний танець» (друга вікова категорія) .

Вітаємо переможців!!!

 

Дипломи учасників V Міжнародного конкурсу «Перлини мистецтва»
Дипломи учасників V Міжнародного конкурсу «Перлини мистецтва»