Як розпочати навчання в майстерні «Крок до школи»

Як розпочати навчання в майстерні «Крок до школи»:

           Наша унікальна авторська розвиваюча програма, яка працює вже багато років, передбачає всебiчний i гармонiйний розвиток дитини: допитливості, пізнавальної та експериментальної діяльності; ігрової діяльністі; розвиток самостійності; розвиток мовлення, уваги, пам’яті, мислення; фантазії, уяви, креативності; розвиток дрібної і загальної моторики, координації рухів, просторових орієнтувань; початкове навчання грамоті, абетка, навчання читанню, підготовка до письма; формування математичних уявлень; логіка та логічні ігри; розвиток сценічної уваги, постановка мови, ритмопластика, навчання мистецтву імпровізації; артикуляція і дихальна гімнастика; формування позитивних взаємин з дорослими і дітьми.

         Ми починаємо приймати в наш центр дітей віком від 4-х років.

Якщо ви вже обрали нашу програму, вам треба здійснити наступні кроки:

1. Зателефонувати

За номером – 515 29 09 (з 15 травня до 31 травня) та записатись на співбесіду.

2. Прийти на батьківські зустрічі

Які, як правило, відбуваються 1-5 червня (слідкуйте за оголошеннями на сайті). На батьківських зустрічах докладно розповідають про умови вступу та процес навчання, в кінці зустрічей складається графік співбесід. Співбесіди тривають, як правило, 2-3 дні.

3. Співбесіда

Це 15-ти хвилинне спілкування-знайомство з дитиною та з батьками, де визначається рівень розвитку дитини, бажання навчатись, бажання батьків бути активними учасниками тристороннього процесу. До 10 червня формуються та «вивішуються» списки зарахованих у майстерню «Крок до школи».

4. Для тих, хто знайшов себе у списках необхідно якомога швидше написати заяву про зарахування.

Це є підтвердженням серйозності ваших намірів і дає нам можливість сформувати „резервний” список на випадок вибуття дитини.

5. Умови

• Заява батьків на бланку Центру;

• Заповнена анкета на бланку Центру;

• Довідка педіатра про те, що дитина здорова та може перебувати у дитячому колективі

• Заняття відбуваються за розкладом.

   I семестр: з 15 вересня до 30 грудня, II семестр: з 11 січня до 30 травня.

• Оплата за вересень та січень вноситься в повному обсязі.

• Заняття під час осінніх та весняних канікул проходять за розкладом.

Оплата 

Відбувається за квитанціями в будь-якому відділенні Ощадбанку чи іншому комерційному банку з 1 по 10 число поточного місяця.

УВАГА! 

— У разі хвороби дитини, карантину, а також під час канікул протягом навчального року оплата проводиться в повному обсязі. Виняток – перебування дитини на санаторному лікуванні. За наявності довідки, дитина звільняється від оплати за цей місяць.

— Квитанція про оплату приноситься в Центр та віддається педагогу (можлива копія).