Вимоги щодо репетиційної форми.

              Друзі, кожний заклад, кожний колектив і, навіть, кожна сім’я має певний набір правил, обов’язкових для дотримання усіма її членами. Дотримання подібних правил допомагає уникати конфліктів, забезпечує комфортну атмосферу, в якій кожен зможе розкритися найкращим чином. 
             Ми хочемо нагадати Вам правила «Дитячої театр-студії «Вишневий сад»:

НАВІЩО РЕПЕТИЦІЙНА ФОРМА НА ЗАНЯТТЯХ В ТЕАТРАЛЬНІЙ СТУДІЇ

В дитячому театрі-студії «Вишневий сад» є свої правила, яким повинен слідувати кожен студієць, зокрема це стосується зовнішнього вигляду та наявності регламентованої форми на заняттях.

Форма для занять в дитячому театрі-студії «Вишневий сад» повинна бути:

  1. Для хлопців — чорні лосини, чорна футболка або гольф, чорні шкарпетки та чорні балетки.
  2. Для дівчат – чорний спортивний купальник, чорна спідниця, чорні лосини, чорні шкарпетки та чорні балетки, в зимовий період чорна танцювальна кофтина.

У дівчат волосся обов’язково збирається в жмутик та міцно фіксується. Не дозволяється носити будь-які прикраси у студії та на виставах.

  1. Для театральної діяльності ПРИНЦИПОВО ВАЖЛИВА репетиційна форма чорного кольору.

Чому так важлива наявність репетиційної форми та охайної зачіски?:

— привчає дитину до дисциплінованості;

— сприяє поважному та відповідальному відношенню дитини до занять;

— уніфікує положення кожної дитини і дає можливість розвиватися на рівні;

— налаштовує дитину на плідну працю та навчання;

— форма дає можливість відчути себе частиною одного цілого, відчути себе єдиним складеним організмом;

— завдяки формі та охайному вигляду формується уявлення про те, что для певних видів діяльності потрібен спеціальний одяг;

— охайна зачіска та відсутність прикрас знижує ризик бути травмованим на занятті (наприклад: випадково зачепитися за декорації або пошкодити дорогу прикрасу тощо);

— прибраний чубчик дозволяє легко встановити зоровий контакт між викладачем та студійцем, здебільшого волосся, що попадає в очі і постійно перешкоджає прямому погляду, може призвести до погіршення якості зору;

— дівчата, які приходять на репетиції без «правильної» зачіски протягом занять багаторазово брудними руками торкаються свого обличчя та волосся (порушення правил особистої гігієни);

— єдина форма сприяє розвитку естетичного виховання дитини;

— спеціальний одяг, тобто репетиційна форма, знижує ризик захворювань в холодну та вітряну погоду, так як діти після занять мають змогу одягнутися в свій особистий сухий одяг.

            Таким чином, такий несуттєвий з точки зору деяких батьків, момент, як наявність репетиційної форми та належної зачіски, допомагає дитині зберегти здоров’я, та застерігає отримання травм, допомагає розвиватися в соціально-комунікативному, пізнавальному та художньо-естетичному сенсі.

                Пам’ятайте!!!

         Керівник «Гармонії», режисер та педагоги театру, маючи багаторічний досвід намагаються підказати, як зробити перебування та навчання в театральній студії комфортним, безпечним, гігієнічним, естетичним та рівноправним для всіх.

     Якщо, Ви не згодні з низкою правил, яким театр слідує протягом 15 років і не маєте наміру їх виконувати, радимо відразу поміняти свій вибір.

          Для більшості з Вас наші правила видаватимуться логічними й прийнятними, а ми впевнені, що ці правила допоможуть зробити навчання Вашої дитини цікавим і максимально результативним.